Tel: 0414 347 28 68 Seyrantepe mh. Maşuk Karaköprü / ŞANLIURFA

Kurumsal

Eğitim Standartlarını Baştan Yazıyoruz.

2018 yılı itibariyle Yükseliş Koleji çatısı altında kurumsal bir yapıya bürünerek Şanlıurfa’da eğitimin kalitesini arttırmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Yükseliş Koleji olarak inşa ettiğimiz BİLİM KAMPÜSÜ’nü şehrimiz ve ülkemizin hizmetine sunuyoruz.
15 yıllık eğitim alandaki tecrübemiz ve 3 yıllık ar-ge çalışmasının neticesinde inşa etmiş olduğumuz bu yapıda öğrencilerimize ana okuldan başlayıp üniversiteye kadarki eğitimi yüksek standartlarda vermeyi hedeflemekteyiz. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olarak 5 okulu bünyesinde birleştiren Türkiye’nin en modern kampüsü olan Yükseliş Koleji Bilim kampüsü her birimin giriş çıkışları birbirinden bağımsız olacak şekilde yüksek donanımlı olarak tasarlandı.
Eğitimde yepyeni bir anlayışla sıradan okul eğitimi düzeninden sıyrılıp akademik eğitime başlıyoruz. Bilim, Uzay, Sanat, Spor, Değerler Eğitimi, Dil ve Sınavlara hazırlık akademilerimizle öğrencilerimiz üniversite yolunda akademik, sosyal ve kültürel alanda tam donanımlı olarak eğitim göreceklerdir. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında hizmet veremeye başlayacak olan YÜKSELİŞ KOLEJİ BİLİM KAMPÜSÜ’nü şehrimizin ve ülkemizin hizmetine sunmaktan gurur duyar, sizlerin de Yükseliş Ailesine katılımınızdan onur duyarız.

Yükseliş Koleji

Atılım Dersaneleri’nin faaliyete başladığı günden bugüne Şanlıurfa’da eğitimin çıtası daima “Yükseliş”e geçmiştir. Büyük bir özveri ile çıkmış olduğumuz bu yolda kuruluşlarımız arasına yeni kattığımız “Yükseliş Okulları” eğitim alanında Şanlıurfa’da eğitim düzeyini yükseltmeyi amaçlıyor . İlk olarak 2004 yılında dershanecilik alanında faaliyet göstermeye başlayan Atılım Eğitim Kurumları, kısa sürede kendi alanında, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka hâline gelmiştir. Hızla yükselen ve her sınav döneminde kalitesini sergilediği başarılar ile tescilleyen Atılım Eğitim Kurumları, 2014 yılında bir yeniliğe daha imza atmıştır.

 

Güçlü bir Oluşum; Yükseliş Okulları

Bu başarıları devam ettirmek ve değişen koşullara hızlı ayak uydurmak adına; Deneyimli kadrosu, kaliteli eğitimi, yoğunlaştırılmış deneme sınavları, günlük kitap okuma saatleri, sosyal ve kültürel faaliyetleri, ara sınıflarda sınavlara yönelik hazırlık eğitimi ve bir çok yenilik ile “Güneydoğu Yükseliş Okulları” adı altında Şanlıurfa’nın gözde ilçesi Karaköprü’de faaliyete başlamıştır.
Yükseliş Okulları; büyük bir özveri ile çıkmış olduğu bu yolda eğitim alanında Şanlıurfa’da eğitim düzeyini yükseltmeyi amaçlamaktadır. Yükseliş Koleji, “Eğitimde daima daha yükseğe” şiarıyla, öğrenci ve veli memnuniyeti sağlamadaki kararlılığı, uzman ekip, modern alt yapısı ve örnek uygulamaları ile Türkiye’ye referans gösterilen eğitim kurumlarından biri olma vizyonu ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Yükseliş Okulları hedeflerini yüksek tutanlar için yapılandırılmış akademik eğitimden, yabancı dillere, sınavlara hazırlıktan, dolu dolu sosyal aktiviteler ile geçen eğitim hayatının canlı bir şekilde yaşandığı okuldur.

Şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Haber,